Školení Personální výběr a Recruiting

Personalistika a psychologieVyberte si z naší ohromné nabídky výukových kurzů. Pro Vaši lepší orientaci jsou rozděleny do základních kategorií

Personální výběr a Recruiting

PERS2
Personální výběr
PERS3
Assessment centrum – kompletní diagnostický nástroj
PERS4
Assessment centrum - pokročilý kurz
PERS5
Proces výběru zaměstnance od A do Z
LIN1
Moderní metody náboru, sociální sítě a headhunting - mistrovství v LinkedIn I.
MTVSW
Moderní technologie softwarového vývoje nejen pro recruitery

Auto-Kabel Krupka, s.r.o., Jindřich G.
Personální výběr ( PERS2)
"Mnoho praktických nácviků, malá skupina = prostor pro individuální dotazy. Super přístup lektorky, velmi příjemná atmosféra. "
Auto-Kabel Krupka, s.r.o., Kateřina S.
Personální výběr ( PERS2)
"Vše bylo skvěle. Děkuji moc. Školitelka perfektní. "
NESS Czech s.r.o., Bianka N.
Personální výběr ( PERS2)
"Primárne prax a cvičenie, skúšanie, vyhodnocovanie a konkrétne zmienené chyby a ako ich napraviť. Skúsenosti z praxe od lektorky, nastienenie situácie. "
netpromotion group s.r.o., Lucie N.
Assessment centrum – kompletní diagnostický nástroj ( PERS3)
"Školení mi bylo ušité na míru, jsem maximálně spokojená. Lektorka byla výborná, dobře jsem si i lidsky sedly. "
Bel Power Solutions & Protection, Monika V.
Assessment centrum – kompletní diagnostický nástroj ( PERS3)
"veľmi zaujímavé školenie, super podané, plánujeme doplnenie o ďalší deń, ďakujeme pekne. S pozdravom, "
OG Soft s.r.o., Žaneta B.
Moderní metody náboru, sociální sítě a headhunting - mistrovství v LinkedIn I. ( LIN1)
"Skvělý přístup lektorky"
Ministerstvo vnitra, Lenka Š.
Assessment centrum – kompletní diagnostický nástroj ( PERS3)
"Přínosný byl celý kurz. Oceňuji velmi praktické zaměření a přizpůsobení mým potřebám. "
CDS-VIROPLASTIC CZ, s.r.o., Eva M.
"Bylo to boží, dekuji"
Lear Corporation Czech Republic s.r.o., Jan B.
Personální výběr ( PERS2)
"Vzhledem ke zkušenosti ze školení o pohovorech od jiné společnosti jsem neměl před školením velká očekávání, ale představení jiné cesty vedení pohovoru dnes mi přineslo daleko smysluplnější přístup. Zaujal mě behaviorální pohovor, styl, kdy můžeme nenásilnou formou získat z kandidáta potřebné informace. "
Lear Corporation Czech Republic s.r.o., Lenka P.
Personální výběr ( PERS2)
"Na školení se mi líbilo zaměření na praxi, rozebírání konkrétních situací a užitečné typy. Celkově byla atmosféra velmi příjemná. Ocenila jsem také otevřené otázky, styl, jakým se ptát, abych se dozvěděla, co potřebuji."
Bageterie Boulevard Estates s.r.o., Tatiana M.
Assessment centrum – kompletní diagnostický nástroj ( PERS3)
"Jsem překvapená, jak moc se to dá využít v pracovním prostředí, moc příjemné vystupování lektorky a zábavný a zajímavý postup školení. Ocenila jsem přizpůsobení našim potřebám , praktická cvičení a trénování zpětné vazby."
Bageterie Boulevard Estates s.r.o., Radovan S.
Assessment centrum – kompletní diagnostický nástroj ( PERS3)
"Školení i když časově náročné, bylo jasně strukturované, velmi příjemné vystupování a styl prezentace. Bylo praktické, smysluplné. Zaujaly mne nástroje assessmentu, možnosti hodnocení, vyhodnocování situací a síla zpětné vazby."
Olympus Medical Products Czech spol. s r.o., Barbora K.
Assessment centrum – kompletní diagnostický nástroj ( PERS3)
"Skvělé školení, vysvětleno vše, co jsme potřebovali."
Generali Česká pojišťovna a.s., Filip L.
Assessment centrum – kompletní diagnostický nástroj ( PERS3)
"Vše v pořádku, velmi dobrý."
ComGate, a.s., Michaela S.
Personální výběr ( PERS2)
"Ze školení si odnesu spoustu informací, které jsou užitečné a mohu je v praxi použít."
Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o., Jana P.
Proces výběru zaměstnance od A do Z ( PERS5)
"Lektorka poskytla velmi mnoho příkladů z praxe, více než výborné znalosti problematiky. Školení splnilo má očekávání, odnáším si spoustu nových informací."
Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o., Ivana K.
Proces výběru zaměstnance od A do Z ( PERS5)
"Způsob výuky mi velmi vyhovoval. Propojení teorie s praxí. Velmi kladně hodnotím odbornost lektorky a její informovanost, přehled. Školení hodnotím velmi kladně zejména ve vztahu k praktickému využití."
PRO.MED.CS Praha a.s., Jiří F.
"Praktické tipy a návody, včetně procvičení. Celkový dojem výborný."
PRO.MED.CS Praha a.s., Lada D.
"Školení se mi moc líbilo. Lektor vše dobře vysvětlil a na příkladech z praxe ukázal. Školení bylo moc prima, nenudila jsem se."
Masarykova univerzita, Lenka K.
Personální výběr ( PERS2)
"Velká spokojenost. Mnoho praktických řešení mých "problematických" situací, ne pouze teorie, ale hodně konkrétních příkladů."
Europ Assistance s.r.o., Karolína K.
Assessment centrum – kompletní diagnostický nástroj ( PERS3)
"Celkově jsem spokojena a cítím se namotivovaná k další práci."
Europ Assistance s.r.o., Jana V.
Assessment centrum – kompletní diagnostický nástroj ( PERS3)
"Kurz byl zajímavý a přínosný, plyne z něho velké množství zajímavé práce, ale to už je na nás."
LIKOV s.r.o., Petra R.
Personální výběr ( PERS2)
"Naprostá spokojenost. Paní Součková je velmi příjemná lektorka a obsah kurzu se maximálně snažila přizpůsobit potřebám školeného.Efektivně využitý čas a potřebné informace. Děkuji. "