Haló, IT, už ‘ste to zkoušeli vypnout a zas zapnout? Určitě to máte strčený v zásuvce? Dobrá, tak já tam za chvíli dorazím… Asi teda… (The IT Crowd)

Doprava

Dopravní a organizační informace ve formátu PDF k vytištění.

Prostory školicího centra ICT Pro s.r.o. jsou umístěny v nové budově firmy COMGUARD v klidné části města Brna, na rozhraní městských částí Žabovřesky a Komín s vynikající dostupností jak z hlediska individuální automobilové dopravy, tak i MHD.
Přesná adresa je Sochorova 38, 616 00 Brno. Prostory ICT Pro se nachází v 1. patře budovy.

GPS: 49°12'45"N, 16°33'58"E

Doprava z centra Brna městskou hromadnou dopravou:

Ze zastávky Hlavní nádraží tramvaj č. 10 - zast. Rosického náměstí (doba jízdy 15 min.), Autobusy 44, 67 a 84 (zast. Rosického nám.)

Z důvodu výstavby velkého městského okruhu je od soboty 9. ledna 2021 po dobu cca 2 let přerušen provoz tramvaje č.1 v úseku Pisárky – Bráfova. Jako náhradu lze využít výše uvedený tramvajový spoj č. 10.

Doprava autem - parkování:

Pro parkování hostů či studentů nejsou vyhrazena žádná konkrétní parkovací místa, ale poblíž budovy či v přilehlých ulicích (Stránského, Haasova) se nachází dostatek neplacených parkovacích míst.

Na ulici Sochorova je možné parkování pouze na parkovacích místech kolmo k budovám. Na protější straně ulice (podélně se silnicí) není splněna zákonem daná šířka pro průjezd a PČR takto zaparkovaná vozidla nárazově pokutuje.

Mapa_ictpro.jpg, 300kB