Haló, IT, už ‘ste to zkoušeli vypnout a zas zapnout? Určitě to máte strčený v zásuvce? Dobrá, tak já tam za chvíli dorazím… Asi teda… (The IT Crowd)

Doprava

Dopravní a organizační informace ve formátu PDF k vytištění.

Prostory školicího centra ICT Pro s.r.o. jsou umístěny v nové budově firmy COMGUARD v klidné části města Brna, na rozhraní městských částí Žabovřesky a Komín s vynikající dostupností jak z hlediska individuální automobilové dopravy, tak i MHD.
Přesná adresa je Sochorova 38, 616 00 Brno. Prostory ICT Pro se nachází v 1. patře budovy.

GPS: 49°12'45"N, 16°33'58"E

Doprava z centra Brna městskou hromadnou dopravou:

Z hl. nádraží tramvaj č. 1 - zast. Stránského (16 min.), Autobusy 44, 67 a 84 (zast. Rosického nám.)

Doprava autem:

Při cestě z Prahy, Ostravy či jiných měst po D1 je třeba sjet na exitu 190, dále po E461 (městský okruh bez semaforů), asi po 6 km odbočíte doprava na Žabovřesky, dále viz podrobná mapa, celkem asi 10 minut jízdy.

Při cestě od Svitav (ze severu Brna přes Královo Pole) odbočíte z E461(městský okruh) na Žabovřesky - ulice Královopolská, dále viz podrobná mapa.

Pro parkování hostů či studentů nejsou vyhrazena žádná konkrétní parkovací místa, ale poblíž budovy či v přilehlých ulicích (Stránského, Haasova) se nachází dostatek neplacených parkovacích míst.

Na ulici Sochorova je možné parkování pouze na parkovacích místech kolmo k budovám. Na protější straně ulice (podélně se silnicí) není splněna zákonem daná šířka pro průjezd a PČR takto zaparkovaná vozidla nárazově pokutuje.

Mapa_ictpro.jpg, 300kB