Jediná volná cesta k dobré náladě, pokud jste ji ztratili, je zvesela se posadit a jednat a mluvit tak, jako byste už dobrou náladu měli. (James William)

Pronájem počítačových učeben

Společnost ICT Pro nabízí zákazníkům pronájem moderních výukových a prezentačních prostor v nové firemní budově nedaleko centra Brna s vynikající dostupností osobní i hromadnou dopravou. Kvalitní počítačová a projekční technika, stejně jako pohodlné zázemí pro účastníky přednášek či školení jsou u nás zárukou. K dispozici jsou počítačové učebny s kapacitou až 18 posluchačů s níže popsaným vybavením a veškerým zázemím v ceně pronájmu.

Vybavení učeben:
Všechny učebny jsou vybaveny výkonnými PC (4-16GB RAM, 2-4jádrové CPU) s minimálně 19" LCD monitory, klávesnicí a myší. Počítače v rámci učebny jsou dále propojeny gigabitovou sítí LAN a konektivita do Internetu je zajištěna prostřednictvím garantované optické linky.

Cena pronájmu učebny je:
5 000,- Kč/den bez 21% DPH za učebnu pro 12 posluchačů
7 000,- Kč/den bez 21% DPH za učebnu pro 18 posluchačů
V ceně je zahrnuto: občerstvení (Káva, čaj, minerálky, sušenky, bonbony), standardní instalace OS (Windows, Office, Adobe Reader, WinRAR, VMware Player).
V ceně není: instalace speciálního software, oběd (možno zajistit rezervaci v restauraci v přízemí budovy).

Foto učebny Foto učebny