Síla myšlenky je neviditelná jako semeno, ze kterého vyroste obrovský strom. Je však příčinou viditelných změn v životě člověka. (L.N.Tolstoj)

Záruky

Záruka získaných znalostí (u všech standardních otevřených kurzů) umožňuje všem účastníkům našich kurzů bezplatně si zopakovat již absolvovaný kurz.

Podmínky využití Záruky získaných znalostí:
Neklademe si žádné zvláštní podmínky. Jediné, co je třeba udělat, je zažádat o využití Záruky získaných znalostí do 12 měsíců po absolvování kurzu. Termín opakovaného školení je třeba domluvit s pracovníky Školicího centra ICT Pro, kteří klientovi nabídnou možnosti pro opakování daného kurzu.
Není možné využívat Záruky získaných znalostí pro přechod na vyšší verzi školeného produktu. Účastník opakovaného kurzu již neobdrží bezplatně publikaci či manuál ke školení.