Školení Top management

ManagementTOP manažeři významných firem, čelní představitelé důležitých institucí či úspěšní podnikatelé mají často v oblasti vzdělávání specifické potřeby. Časová zaneprázdněnost, naprostá diskrétnost a individuální přístup neumožňují účast na běžných kurzech. Společnost ICT Pro Vám z těchto důvodů nabízí kategorii VIP vzdělávání.
Kurzy jsou vždy individuální, což zajišťuje maximální možnou efektivitu školení. Jejich obsah je sestaven přímo na míru dle požadavků klienta, součástí může být i vstupní analýza dosavadních znalostí a dovedností účastníka. Tento typ vzdělávání zajišťují pouze zkušení lektoři, kteří se dané oblasti věnují dlouhodobě po praktické stránce. Vzdělávání vždy zohledňuje časové možnosti VIP účastníka.
Součástí image není jen dobře padnoucí oblek, ale také profesionální vystupování, včetně adekvátní verbální a neverbální komunikace. Nezbytné je dnes také kultivované společenské chování a umět vhodně konverzovat.
Nabízíme tedy specifickou formu vzdělávání – Profesionální image a vystupování, která může zahrnovat trénink vystupování před publikem a komunikaci s médii – od milého rozhovoru v dopolední TV talk show, přes agresivní rozhovor s novinářem či vystoupení v televizní debatě až po vedení mluveného projevu a sebejisté, důvěryhodné vystupování. Rozbor verbální a neverbální komunikace je samozřejmostí. Konzultace se mohou týkat také zásad etikety, lze rozebrat Vaše silné a slabé stránky a poradit s celým spektrem možností společenského kontaktu, situací a dalších příležitostí. Poradenství nabídne tipy a triky pro snadnou společenskou konverzaci, základy protokolu (zejména s ohledem na VIP společnost) a důležité obchodní či společenské události včetně výběru vhodného oblečení nebo protokolárního dárku.
Školení může pomoci zdokonalit také Vaše vyjadřování i celkové vystupování, vybrousit k dokonalosti veřejný projev a připravit na případná úskalí konkrétních významných akcí. Součástí poradenství může být účast vizážistky, která poradí s Vaší image osobnosti a případně doporučí vhodné změny a úpravy.

Top management

VIP1
Moderní mezinárodní pracovní etiketa
MNGM36
Jak prosperovat v době ekonomického ochlazení?
MNGM37
Jak prosperovat v době ekonomického ochlazení a podpořit konkurenceschopnost?
MNGM28A
Řízení organizačních změn na virtuálním pracovišti
MNGM8
Rozvojový program – individuální koučink manažerů a leaderů
BZPI
Bezpečnost informací pro majitele a jednatele menších a středních firem
MNGM31
Strategický management firmy
MNGM34
Profesionální pracovní vystupování jako aktivum
MNGM19
Řízení firmy v souladu se zásadami kvality dle ČSN EN ISO 9001 a IATF 16949
MNGM22
Firemní kultura a systémy sdílených hodnot

Karlovarská agentura rozvoje podnikání, příspěvková organizace, Jiří H.
Strategický management firmy  ( MNGM31)
"Pro nne příjemné překvapení, informace určitě uplatním v praxi"
Karlovarská agentura rozvoje podnikání, příspěvková organizace, Olga V.
""
Karlovarská agentura rozvoje podnikání, příspěvková organizace, Alena Š.
"Pozitivní"
Karlovarská agentura rozvoje podnikání, příspěvková organizace, Regina M.
"Zajímavé a poutavé "
Ministerstvo zemědělství, Ivana V.
Moderní mezinárodní pracovní etiketa  ( VIP1)
"Skvělý dojem ze školení, nejlepší na toto téma, které jsem absolvovala."
FELOMA, s.r.o., Tomáš J.
Rozvojový program – individuální koučink manažerů a leaderů  ( MNGM8)
"Zajímaly mě všechny oblasti. Přínosem jsou mi nově nabyté informace. Celkový dojem výborný."
ŽS REAL, a.s., Veronika G.
Rozvojový program – individuální koučink manažerů a leaderů  ( MNGM8)
"Celkový dojem je kladný. je důležité, jaká osoba kurz vede, Zábavnou formou jsme se mnohé dozvěděli."
ŽS REAL, a.s., Ludvík V.
Rozvojový program – individuální koučink manažerů a leaderů  ( MNGM8)
"Školení jsme absolvoval s nadšením, lektorka byla profesionální."