Síla myšlenky je neviditelná jako semeno, ze kterého vyroste obrovský strom. Je však příčinou viditelných změn v životě člověka. (L.N.Tolstoj)

Online vzdělávací programy

Kromě běžných celodenních online kurzů jsme pro vás připravili nové unikátní programy pro virtuální vzdělávání.
Hlavní výhodou těchto programů je rozdělení obsahu určitého tématu na několik kratších výukových bloků a tedy i plynulejší rozložení těchto volně navazujících workshopů v delším časovém horizontu.

Aby učení nebylo mučení

Nemusíte tedy řešit, jak uvolnit sebe či své zaměstnance na dva tři dny z provozu, protože vzdělávání probíhá pouze menší část dne, zpravidla jednou týdně. Online forma výuky navíc nabízí i větší časovou flexibilitu bez nutnosti cestovat do školicího centra. Dalším přínosem těchto vzdělávacích programů je poskytnutý prostor pro průběžnou aplikaci poznatků ze školení v každodenní praxi a rovněž výhodnější rozložení kognitivní zátěže z hlediska psychohygieny.

Měkké a manažerské dovednosti Délka Cena
Moderní projektové řízení 5x 3hodiny 6 000 Kč
Leadership 4.0 v době digitální transformace 5x 3hodiny 6 000 Kč
Efektivní komunikace pro rozvoj spolupráce 5x 3hodiny 6 000 Kč
Jak úspěšně posílit svoji osobní spokojenost 5x 3hodiny 6 000 Kč
Finanční analýza a řízení podniků 5x 3hodiny 6 000 Kč
Mistrovství v obchodním jednání s firemními zákazníky 5x 3hodiny 6 000 Kč
Rétorika 4.0: Mistrovství mluveného projevu v online prostředí 5x 3hodiny 6 000 Kč
Pozornost a Paměť: Rub a líc mentální kondice 8x 3hodiny 9 600 Kč

Vzdělávací IT programy Délka Cena
Excel Akademie 8x 3hodiny 5 250 Kč
Python Akademie 10x 3hodiny 14 900 Kč

Vzdělávací firemní programy na míru

Rádi Vám v případě Vašeho zájmu připravíme obdobným způsobem vzdělávací firemní program na míru na jiné téma dle naší nabídky IT a Soft skills kurzů. Jako podklad pro tuto formu online tréningu lze využít našich standardních osnov.