Školení Digitální marketing pro manažery

MarketingVyberte si z naší ohromné nabídky výukových kurzů. Pro Vaši lepší orientaci jsou rozděleny do základních kategorií

Digitální marketing pro manažery

MARK5
Úvod do sociálních sítí pro manažery
MARK8
Obsahový marketing pro manažery
MARK16
Digitální marketing

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace, Iveta R.
Digitální marketing  ( MARK16)
"moc děkuji za ukázky a vychytávky z praxe a srozumitelný výklad"
Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace, Vít M.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Já jsem naprosto spokojený. Děkuji. "
Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace, Ivo M.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Protože jsem v oboru spíše začátečník s obecnými znalostmi, rád jsem si něco konkrétně a prakticky vyzkoušel. Děkuji lektorovi Černému za předané znalosti a tipy."
Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace, Marie Š.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Bylo to skvele,jsem moc rada,ze jsem se mohla zucastnit i na dalku. Dozvedela jsem se mnoho noveho a potrebneho. Moc dekuji!"
Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace, Radka L.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Lektor je naprostým profesionálem v oboru, srozumitelný, systematický, vstřícný. Největší nevýhodou byl příliš široký záběr témat v krátkém čase. I tak jsem se dozvěděla o množství užitečných aktuálních dat a nástrojů, které budu postupně zavádět do praxe. Děkuji."
Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace, David O.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Jako laik v dané problematice jsem se na kurz Digitální marketing přihlásil především s cílem rozšířit si obzory a získat užitečné a praktické informace. Má očekávání byla naplněna. Nic mi nechybělo a nic bych neměnil, velmi oceňuji školitele, pana Luboše Černého – skvěle vysvětlující, fundovaný, zábavný. Celý dvoudenní kurz se nesl v dobře organizovaném, příjemném a obohacujícím duchu. Přesně takto to má z mého pohledu vypadat. Děkuji. "
Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace, Alice K.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Školení plné prakticky použitelných tipů a informací. Myslím, že d 16 hodin, bylo vtěsnáno maximální množství informací, jaké lze v daném čase předat. Vše vysvětleno na praktických příkladech s možností řešit vlastní situace. Vřele doporučuji"
Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace, Jiří V.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Rád bych velice ocenil zázemí, ve kterém se školení konalo, vysokou erudici a zkušenosti školitele (Lubomír Černý) a šíři a rozmanitost témat, která se během školení probírala."
VLTAVA LABE MEDIA a.s., Radka B.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Školení s panem Hrubým bylo příjemné, přínosné. Měli jsme spoustu prostoru a možností na dotazy, které byly vždy zodpovězeny, dozvěděla jsem se spoustu nových a přínosných informací a ještě k tomu mě celé školení bavilo. "
VLTAVA LABE MEDIA a.s., Vanda T.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Školení bylo pro mou pracovní činnost velmi přínosné. Děkuji"
VLTAVA LABE MEDIA a.s., Jana Š.
Digitální marketing  ( MARK16)
"se školením jsem byla spokojena, bylo srozumitelné a zajímavé"
VLTAVA LABE MEDIA a.s., Vanda T.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Celkový dojem je báječný, předčilo mé očekávání, moc děkuji"
EP Energy Trading, a.s., Lucie Ď.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Líbilo se mi mnoho praktických ukázek."
Mondelez Czech Republic s.r.o., David K.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Lektor je velmi zkušený, líbí se mi příklady z praxe, aktivně naslouchal a byl schopný pohotově reagovat. Obdivuji energii lektora, udržel celé dva dny lidi zapojené. "
Mondelez Czech Republic s.r.o., Irena C.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Perfektní školení, plné praktických rad. Je vidět, že školitel má super přehled a reálnou zkušenost s tím, co říká. Navíc moc pěkně prezentuje - přirozeně a zábavně."
Mondelez Czech Republic s.r.o., Alexandra N.
Digitální marketing  ( MARK16)
"Školení se mi líbilo, hodně zajímavých postřehů z digital. Líbil se mi i styl lektora - osobitý, humorný. Vidím velký přínos nejen pro firemní, ale i osobní účely. "