Týmová spolupráce SPECIÁL - Gamifikováno! (MNGM4)

Management, Leadership, koučink

Řešíte ve firmě nefungující týmovou spolupráci? A dosavadní školení vám nepomohla? Připravili jsme pro vás praktický workshop ve spolupráci s profesionály na gamifikaci. Gamifikace je přístup, který kombinuje herní principy s reálnou situací a výrazně tak zvyšuje míru poznání a osvojení získaných informací formou vlastního prožitku. V průběhu workshopu si vytvoříte vlastní týmy a zažijete si proces jejich vývoje, poznáte slabiny týmu, možnosti zlepšení spolupráce, osvojíte si principy kmenového vůdcovství a zaměříte se na společné hodnoty. Pokud chcete věci nejen vědět, ale především zažít, tak je to forma právě pro vás!

• Charakteristika skupiny, týmu a jejich vývoj
  • Simulace tvorby a vývoje týmu
  • Tým v rámci organizace a definování produktů
  • Kreativní cvičení Můj Svět a princip tvorby akčních plánů
  • Principy kmenového vůdcovství
  • Procvičení formou prožitkové hry "Agility"
  • Motivace a hodnoty v týmu
  • Prožitkové cvičení tvorby týmových hodnot a sladění týmu
  • Procvičení formou prožitkové hry "Firma"
  • Zpracování získaných zkušeností a poznatků
  • Facilitace využití výstupů do vlastní praxe
  • Vypracování akčního plánu pro zlepšení v následujícím období
  • Diskuze, shrnutí, závěr
Doporučený předchozí kurz:
Leadership II. (MNGM2)

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o., Ivana K.
Týmová spolupráce SPECIÁL - Gamifikováno! ( MNGM4)
"Děkujeme. Školení bezpochyby splnilo očekávání a cíl."
VW WACHAL a.s., Ondřej W.
Týmová spolupráce SPECIÁL - Gamifikováno! ( MNGM4)
"Školení mě navedlo na nové myšlenky a způsoby. Vyplatilo se."