Udržitelná firma - Jak maximalizovat efektivitu businessu (MARK15)

Marketing, Marketingová komunikace a PR

Kurz je určen pro manažery a vlastníky firem s omezenými zkušenostmi v oblasti udržitelnosti a společenské odpovědnosti. Poskytuje praktické znalosti a nástroje pro úspěšnou implementaci udržitelnosti v byznysu, s důrazem na aktuální trendy a přístupy. Absolventi získají jasnou představu o tom, jak zvýšit udržitelnost ve své firmě, včetně nákladů, výhod a způsobů komunikace s okolím. Kurz pokrývá nejnovější poznatky v oblasti zeleného financování, čisté energie, technologických inovací a rozšířených přístupů k udržitelnosti v organizaci. Pomáhá manažerům a vlastníkům firem efektivně a smysluplně implementovat udržitelnost do svého podnikání s ohledem na compliance, transparentnost a inovace.

TENTO TRÉNINK VÁM POMŮŽE:

• Získat ucelené porozumění konceptu udržitelnosti a jeho důležitosti pro byznys, včetně aktuálních trendů a legislativního rámce
  • Naučit se, jak integrovat udržitelné cíle a principy do firemní strategie a operací, včetně využití moderních technologií a dat
  • Rozvíjet konkurenční výhody a tržní příležitosti spojené s udržitelným podnikáním, včetně cirkulární ekonomiky a zeleného financování

KDO BY SE MĚL TRÉNINKU ZÚČASTNIT?

• Manažeři a vlastníci firem, kteří chtějí zavést udržitelné praktiky do svého podnikání
  • Profesionálové z oblasti strategie, marketingu a HR, kteří chtějí rozšířit své znalosti o udržitelnosti a její implementaci
  • Jakýkoliv zájemce o rozvoj udržitelného podnikání a zavedení inovativních, zodpovědných a udržitelných řešení ve své organizaci

• Úvod do Udržitelnosti
    1. Co je udržitelnost a proč je důležitá pro byznys
    2. Vývoj a aktuální trendy v oblasti udržitelnosti
    3. Základní principy a důležitost pro HR
  • Legislativní Rámec a Standardy
    1. Nové zákony a regulace v oblasti udržitelnosti (např. CSRD)
    2. Důležitost transparentnosti a compliance
    2. Shrnutí klíčových bodů a doporučení pro další kroky
  • Případové Studie a Praktické Příklady
Doporučený následný kurz:
NexGen HR: Propojení CSR a Talentů Generace XYZ (MARK15A)

Státní zemědělský intervenční fond, Naděžda U.
Udržitelná firma - Jak maximalizovat efektivitu businessu ( MARK15)
"Školení přínosné!"
Penny Market s.r.o., Anežka V.
Udržitelná firma - Jak maximalizovat efektivitu businessu ( MARK15)
"Přínosem pro mne byly praktické poznatky a zkušenosti z praxe."