Zákoník práce, změny a novinky (PRZP2)

Právo a finance, Pracovní právo

Kurz Vám pomůže zorientovat se v novinkách zákoníku práce a vyhnout se tak negativním následkům uplatňování starého výkladu tohoto zákona. Cílem kurzu je pomoci Vám správně nastavit pracovní vztahy s kmenovými zaměstnanci, agenturními zaměstnanci a vyhnout se chybám při ukončování pracovního poměru. Výklad novinek je doplněn o praktické příklady. Školení je určeno pro účastníky, kteří mají základní povědomí o právech a povinnostech plynoucích ze zákoníku práce a zároveň profese, které přichází s pracovním právem do styku, tj. účetní, personalisté, manažeři, vedoucí směn apod.

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
 • Zákoník práce
  1. Zopakování základní informací
  2. Oblasti změn
  3. Praktické důsledky změn a novinek
  4. Výklad a aplikace problematických oblastí
  5. Penalizace
 • Problematika pracovního poměru
  1. Doba určitá a neurčitá
  2. Nová úprava zkušební doby
  3. Dohoda o provedení práce
  4. Pracovní neschopnost
  5. Odstupné
  6. Změny v odměňování
  7. Čerpání a převádění dovolené
  8. Zapůjčování zaměstnanců
 • Shrnutí, závěr
Doporučený předchozí kurz:
Zákoník práce (PRZP1)
Časový rozvrh:
1 den (9:00hod. - 17:00hod.)