Zákoník práce, změny a novinky (PRZP2)

Právo a finance, Pracovní právo

Kurz Vám pomůže zorientovat se v novinkách zákoníku práce a vyhnout se tak negativním následkům uplatňování starého výkladu tohoto zákona. Cílem kurzu je pomoci Vám správně nastavit pracovní vztahy s kmenovými zaměstnanci, agenturními zaměstnanci a vyhnout se chybám při ukončování pracovního poměru. Výklad novinek je doplněn o praktické příklady. Školení je určeno pro účastníky, kteří mají základní povědomí o právech a povinnostech plynoucích ze zákoníku práce a zároveň profese, které přichází s pracovním právem do styku, tj. účetní, personalisté, manažeři, vedoucí směn apod.

• Zákoník práce
    1. Zopakování základní informací