Proč většinu dobře myšlených funkcí produktu často nemá smysl vyvíjet? (SSWS11)

Ostatní Soft skills, Webináře

Uvažovali jste už někdy, jaké dopady má vývoj málo používaných funkcionalit produktu na vaši firmu, kolegy a další zákazníky? Kdybyste mohli vrátit čas, věnovali byste energii vašich týmů jiné prioritě a vylepšili byste jinou funkcionalitu vašeho produktu, protože ta stávající uživatele neoslovila, jak jste doufali?

Registrace

Webinář již proběhl, těšíme se zase příště!

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
  • Proč většinu dobře myšlených funkcí produktu často nemá smysl vyvíjet?
  • Praktické tipy a best practices, jak zabránit ztrátám při vývoji produktu.
  • Aplikace klíčových principů ve vlastních softwarových vývojových projektech.
  • Základy Agilního vývoje a nástrojů (Scrum, Lean principy, Agilní retrospektiva, plánování a prioritizace, User-centered Design, MVP a experimentování s hypotézami.
  • Společná diskuse.
Předpokládané znalosti:
-
Časový rozvrh:
1 den (10:00hod. - 11:00hod.)
Cena za osobu:
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

Lektor

forma výuky

Ing. Libor Zakopal je nadšenec pro zavádění a implementaci agilních metod a řešení. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně a je spoluzakladatelem společnosti Change 48. Svou roli lektora, konzultanta a agilního kouče vnímá jako pomocníka, který své klienty provází procesem rozvoje, změny a učení. Zaměřuje se na práci s klienty podle jejich specifikace cíle a potřeb. Orientuje se na zdolávání pracovních IT výzev, i na porozumění jim v novém světle. Klienty vede k převzetí iniciativy, boření stereotypů, hledání nových způsobů řešení a tvořivosti.
Libor má bohaté zkušenosti z oblastí Agile and Lean SW vývoj produktů a obchodního prostředí, vedení inženýrských projektů v leteckém průmyslu a založení mezinárodní neziskové organizace,

Vybrané zákaznické reference

Česká republika - Kancelář Senátu, Jiří L.
Proč většinu dobře myšlených funkcí produktu často nemá smysl vyvíjet? ( SSWS11)
"Přednášejícímu se podařilo během hodiny skvěle vysvětlit principy agilního přístupu, aniž by zabředl do zbytečných detailů. Děkuji."