Mozkový jogging – techniky a strategie pro rozvoj mozku a paměti (SSWS20)

Ostatní Soft skills, Webináře

Zajímá Vás, jak trénovat paměť, aby měla výborné výsledky a dokázali jste mnohem lépe využít potenciál svého mozku?

Na online webináři získáte praktické techniky, metody, které vám pomohou rozvinout kreativitu, tvůrčí myšlení. Podpoří vaši koncentraci, pozornost, soustředění, zlepší výkon a zefektivní fungování vaší paměti.

Trénink paměti umožňuje cíleně využívat skryté rezervy mozku a tím spolehlivěji zpracovávat vzrůstající objem informací v našem životě.

Lokalita, termín kurzuNáplň kurzu:

Skrýt detaily
  • Jak zvýšit schopnost učit se novým věcem a informacím
  • Jak získat i pod stresem nové informace a průběžně si je osvojit
  • Metody, jak udržet nové informace v paměti po delší čas
  • Techniky pro rozvoj paměti se zaměřením na čísla, množství objemu dat, různé specifikace
  • Praktická cvičení – techniky a strategie pro rozvoj paměti
  • Diskuze – prostor pro vaše dotazy
Časový rozvrh:
1 den (10:00hod. - 11:00hod.)
Cena za osobu:
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)
Jazyk:
Česky

Lektor

René Müller

René Müller je certifikovaný trenér III (nejvyššího) trenérského stupně. Je členem České společnosti pro trénování a jogging paměti.

Rozvoji činnosti mozku a mentálním dovednostem se věnuje přes 30 let. Svými metodami pomáhá zmírňovat důsledky onemocnění u lidí s roztroušenou sklerózou, jejichž klub vede již přes 15 let. Systém tréninku není jenom o paměti a možnostech až několikanásobného zvýšení paměťových schopností. Je zejména o metodách, které mimořádně rozvíjí mozek jako celek, zhušťují neuronovou síť a zvyšují propojení obou mozkových hemisfér.

Kombinuje metody staré Číny, Indie, Japonska, starého Řecka s nejnovějšími metodami, vycházejícími z posledních vědeckých poznatků. Účinnost tréninku a znalost metod lektora jsou zřejmé již v průběhu kurzu. Posluchači zjistí, že jsou schopni minimálně 2x, ale i vícekrát rychleji uchopit informace, umí je účinně zpracovat, učit se, a také si pamatovat. Následným tréninkem po kurzu se schopnosti neustále zlepšují jak kvalitativně, tak i co do množství zpracovávaných informací.