Adaptační proces nového zaměstnance (PERS12)

Personalistika a psychologie, Personální management

Adaptační proces nového zaměstnance má velmi významný vliv na výkonnost, loajálnost, efektivitu práce, jeho setrvání ve společnosti, a tím prosperitu a stabilitu celé organizace.
V průběhu kurzu se personalisté, manažeři, ředitelé i majitelé společnosti seznámí se zásadními informacemi z oblasti adaptace nového pracovníka, jeho rychlé seznámení s celou společností, jeho podílu na hodnotách firmy, zahájení práce, vytvoření jeho sounáležitosti s pracovní pozicí, kolegy, nadřízenými i strategickým cílem firmy.
Kurz je doplněn řadou praktických případů a modelových situací, které přispějí k vytvoření uceleného pojetí této oblasti.

• Adaptace
    1. Psychologické aspekty adaptace