Zpětná vazba 360 stupňů (MNGM35)

Management, Manažerské dovednosti

Cílem praktického workshopu je pochopit, kdy tento druh zpětné vazby 360 stupňů je jako investice do zaměstnanců s cílem rozvíjet je. Získáte přehled o programu zpětné vazby 360 stupňů, o cílené práci s více zdroji pro lepší dosažení celkového obrazu pracovního výkonu. Pochopíte postup zpětné vazby 360 stupňů pro práci s pracovním výkonem i rozvojem zaměstnanců pro vylepšení produktivních aktivit, dovedností a kompetencí.

Trénink je určen manažerům, vedoucím pracovníkům, personalistům a dalším pozicím, kteří chtějí uplatňovat zpětnou vazbu 360 stupňů při managementu.

Metodika kurzu:

praktická individuální a skupinová cvičení, brainstorming, modelové situace, rozbor a řešení vlastních situací, zpětná vazba, diskuze, akční plán pro zlepšování.

pro měření a vyhodnocení 360° zpětné vazby používáme diagnostiku společnosti Thomas International, odkaz zde.

• Strategický kontext zpětné vazby 360 stupňů
    1. Souvislost zpětné vazby 360 stupňů se strategickým záměrem
    2. Zdroje zpětné vazby 360 stupňů
    3. Rozsah zpětné vazby 360 stupňů