Zaměstnanecké benefity - z teorie do praxe (PFZB)

Právo a finance, Pracovní právo

Kurz Vás seznámí s jednotlivými typy zaměstnaneckých benefitů. Naučíte se sestavovat programy zaměstnaneckých výhod, jež jsou efektivní z pohledu zaměstnance i zaměstnavatele. Řekneme Vám, jak na jednotlivé typy benefitů nahlíží český daňový řád, proč a jak přizpůsobovat systém zaměstnaneckých výhod aktuální situaci na trhu práce, čemu se při sestavování těchto programů vyhnout apod. Tento kurz je určen majitelům firem, personalistům a pracovníkům na manažerských pozicích, kteří ovlivňují personální otázky svých týmů. Kurz je veden lektorem s mnohaletými zkušenostmi v oblasti vedení lidí, náboru a tvorby programů zaměstnaneckých výhod ve firmách z různých odvětví.

• Životní cyklus pracovníka a firmy
  • Návaznost na ekonomický cyklus
  • Motivace strachem versus touhou - metaprogramy
  • Daňová konstrukce odměňování pracovníků
    1. DPP, DPČ, HPP, IČ atd.
  • Break even point vlastního pracovníka versus outsourcovaného kontraktora
  • Finanční benefity a jejich nákladovost
    1. ŽP
    2. DPS
    3. Stravenky
    4. Automobil pro soukromé použití
    5. Další formy finančních benefitů
  • Nefinanční benefity a jejich nákladovost
    1. Vzdělávání
    2. Team-building
    3. Sick-days
    4. Další formy nefinančních benefitů

Technologie hlavního města Prahy, a.s., Radek P.
Zaměstnanecké benefity - z teorie do praxe ( PFZB)
"Školení bylo výborné, není co vytknout. Oceňuji probrání benefitů, jako motivačního kritéria a vysvětlení daňové problematiky."
Technologie hlavního města Prahy, a.s., Iveta L.
Zaměstnanecké benefity - z teorie do praxe ( PFZB)
"Na školení oceňuji individuální přístup, odborné znalosti lektora aplikovatelné do praxe a příjemné prostředí a lidi z ICT Pro."