Workshop - Metody vzdělávání (LEWO4)

Ostatní Soft skills, Vzdělávání interních lektorů

Na tomto workshopu Vás seznámíme s tradičními i moderními technikami vzdělávání, které Vám pomohou lépe zacílit na rozdílné potřeby vašich posluchačů. Zároveň se dozvíte, pomocí jakých technik podpořit schopnost účastníků akce osvojit si a v praxi používat nově nabyté dovednosti. Součástí kurzu jsou praktická cvičení, která Vám pomohou lépe uchopit probíranou látku tak, abyste ji mohli začít okamžitě používat.

• Tradiční metody vzdělávání
    1. Diskuzní metody, skupinové práce
    2. Praktický nácvik
    3. Didaktické hry