Stavební právo a činnost realitního makléře (PRRM)

Právo a finance, Právo nemovitostí

Kurz je určen realitním makléřům a všem, kteří mají zájem prohloubit své znalosti v oblasti stavebního práva. Seznámí vás s účinnou právní úpravou stavebního práva se zaměřením na oblasti důležité pro realitní makléře. Setkáte se zde s elementárními pojmy jako jsou stavba, pozemek, byt, garáž, rodinný dům a rodinná domácnost. Čas bude věnován problematice územního plánu, bude osvětlen rozdíl mezi územním rozhodnutím a stavebním povolením. V neposlední řadě bude rozeberáno, na co si dát z právního hlediska pozor při rekonstrukcích.

• Proč stavební právo pro realitní makléře
    1. Úvod
    2. Připravenost stavby k prodeji
    3. Doporučení stavby ke koupi a odhad nákladů a času