Řízení organizačních změn na virtuálním pracovišti (MNGM28A)

Management, Top management

Cílem kurzu Řízení organizačních změn ve virtuálním světě je poskytnout studentům znalosti, dovednosti a techniky potřebné k usnadnění změn v jejich organizacích za účelem splnění obchodních cílů, jako je úprava stávajících procesů, zavádění nových systémů, zavádění digitálních inovací nebo jiných podobných organizačních iniciativ při práci z domova nebo z jiného vzdáleného pracoviště.

V kurzu se naučíte

• aplikovat klíčové metodiky změn ve virtuálním týmu
  • zvýšit úspěšnost projektu díky většímu přijetí a akceptaci změn
  • získat přehled o dalších podrobnostech zavádění virtuálních změn
  • Kurz je určený pro

• manažery na všech úrovních řízení, personalisty, vedoucí pracovních týmů, auditory, poradce, projektové manažery atd.
    • Forma výuky

online či prezenční výuka (dle aktuálních možností a dohody s přihlášenými účastníky)

• Otázky a koncepty
        1. Klíčové aspekty přesvědčovací komunikace (Virtuální zasílání zpráv, Mechanismy virtuálního doručování)