Prezi - tvorba moderních, dynamických a efektivních prezentací (PREZI)

Prezentační dovednosti, Nástroje pro prezentaci

Program Prezi je cloudový nástroj určený pro tvorbu prezentací v podstatě jakéhokoliv obsahu. Oproti standardně používanému Powerpointu netvoří prezentaci jednotlivé snímky, ale celý obsah se nachází na jedné ploše, kam uživatel zaznamenává své poznatky do myšlenkové mapy. Na kurzu se účastníci naučí prakticky využívat online nástroje Prezi, využívat 3D prvky, pŘetvářet powepoitnovou prezentaci do Prezi a také si vyzkouší vytvořit vlastní moderní prezentaci.

• Úvod - představení nástroje
  • Výhody a nevýhody použití
  • Rozdíly oproti MS PowerPoint
  • Funkcionalita prezentačního nástroje Prezi