Praktické příklady využití AI v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců (SSWS25)

Ostatní Soft skills, Webináře

Tento webinář pomůže HR a L&D profesionálům s nadhledem řešit náročné výzvy a bravurně zvládat rutinní úlohy pomocí umělé inteligence. S odborníky budete moci diskutovat o nejnovějších trendech a osvědčených postupech využití AI ve firemním prostředí. Získáte inspiraci a konkrétní návody pro inovativní řešení různých situací ve vaší praxi.

KDO BY SE MĚL TRÉNINKU ZÚČASTNIT?

    • Pracovníci HR.
    • Zájemci o téma AI v L&D z řad personalistů a manažerů firem.
    • Všichni zájemci o téma využití AI v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců.

Registrace:

Registrace je otevřena do 24.6.2024

Lokalita, termín kurzuNáplň kurzu:

Skrýt detaily
  • Jak využívat AI ke zlepšení L&D procesů
  • Praktické rady a tipy pro implementaci AI ve vašem týmu
  • Diskuze s odborníky o nejnovějších trendech a osvědčených postupech
Časový rozvrh:
1 den (10:00hod. - 11:30hod.)
Cena za osobu:
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)
Jazyk:
Česky

Lektoři

Jan Kulíšek

Jan Kulíšek je zkušený odborník na rozvoj podnikání a vášnivě se zabývá využíváním moderních technologií, zejména umělé inteligence, k tomu, aby firmy odhalily svůj skrytý potenciál a dosáhly tak lepších výsledků.

Během své kariéry vyvinul mnohá inovativní řešení, která firmám pomohla ušetřit značné náklady. Vedl týmy zabývající se rozvojem podnikání a technickými produkty. Jeho praxe je velmi pestrá: od zakládání Medihubu, tržiště práce pro zdravotníky, po vytváření Akceleracekoucu.cz, SaaS platformy pro životní kouče. Honza je vizionářem, který spojuje know-how s nadhledem, přinášejícím nové možnosti a perspektivy do každého projektu, kterému se věnuje.

Pavel Teichman je zkušený odborník na implementaci umělé inteligence s více než patnáctiletou praxí v oblastech AI, technologií, produktového vývoje a agilního managementu. Během své kariéry zastával klíčové pozice v různých technologických firmách, kde se zaměřoval na strategické poradenství, zvyšování efektivity dodávek a budování vysoce výkonných týmů. První AI projekt úspěšně realizoval před více než pěti lety.

V oblasti AI působí jako průvodce pro firmy, které chtějí integrovat umělou inteligenci do své praxe, inovovat a dosáhnout vyšší efektivity.