Porušení pracovní kázně a jak jej řešit – nástroje pracovního práva (PPK)

Právo a finance, Pracovní právo

Kurz je určen zejména pro zaměstnavatele a personalisty, kteří se setkávají anebo se mohou setkat s porušením pracovní kázně a rádi by se dozvěděli jak správně nastalé situace řešit. Nejzásadnějšími tématy jsou např. náležitosti vytýkacího dopisu, výpověď, odstupné, okamžité zrušení pracovního poměru atd.

Z důvodu dlouhodobě nízké poptávky po tomto školení nejsou v současné době vypisovány termíny pro veřejnost. Je však možné zrealizovat školení jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• Úvod do pracovního práva
    1. Zaměstnavatel a zaměstnanec