NIS 2 a novela Zákona o kybernetické bezpečnosti v kostce (SSWS22)

Ostatní Soft skills, Webináře

Absolvováním webináře získáte základní přehled o implementaci nových požadavků Zákona o kybernetické bezpečnosti. Stručně vás seznámíme s novou směrnicí NIS 2 a z ní vycházející novelou Zákona o kybernetické bezpečnosti.

Seznámíme vás s novými požadavky na informační a kybernetickou bezpečnost a metodami jejich zavádění do praxe. Nastíníme vám principy, které budou vyžadovány novým zákonem a hlavní rozdíly mezi novým a současně platným zákonem o kybernetické bezpečnosti.

Dále vám ukážeme SW aplikací – MOYA, která vám umožní na jednom místě vést a evidovat požadavky a administrativně organizační opatření Zákona o kybernetické bezpečnosti a NIS2.

Registrace byla ukončena>Těšíme se na Vás zase příště!

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
  • Základní rámec k Zákonu o kybernetické bezpečnosti
  • Základní rámec k nové směrnici NIS 2
  • Ukázka SW MOYA
  • Dotazy k problematice zavedení nových požadavků Zákona o kybernetické bezpečnosti na základě nové směrnice NIS 2
Časový rozvrh:
1 den (10:00hod. - 11:00hod.)
Cena za osobu:
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

Lektor

forma výuky

Zbyněk Malý je certifikovaným lektorem s dlouholetými pedagogickými zkušenostmi. Je držitelem certifikátu Auditor/Lead auditor ISO 27001:2013 (Information Security Management System) – IRCA Certificate No.: 34161.

V rámci své profesní praxe působil Zbyněk v různých konzultantských pozicích ve státní i komerční sféře např. ve firmě Anect a.s. a dalších. Je předsedou Komise pro kybernetickou bezpečnost a členem vedení Spolku pro ochranu osobních údajů. Dále je členem Českého institutu manažerů informační bezpečnosti a také pracovních skupin NUKIB pro přípravu zákonů v oblasti KB.

Vybrané zákaznické reference

NETIA, s.r.o., Josef M.
NIS 2 a novela Zákona o kybernetické bezpečnosti v kostce ( SSWS22)
"super webinář"