Kreativita a inovativní přístup k práci (SSWS18)

Ostatní Soft skills, Webináře

Na webináři si ukážeme, jak nahlížet na věci z nového úhlu a řešit pracovní výzvy kreativně. Prostřednictvím prakticky zaměřených interaktivních cvičení si vyzkoušíte, jak přemýšlet nově o starých tématech, mapovat myšlenkové procesy a aplikovat inovativní myšlení do vašeho každodenního profesního života. Získáte tak celou řadu tipů pro rozvoj vlastního potenciálu a tvořivosti.

Registrace:

Byla ukončena, těšíme se na Vás zase příště.

• Co je kreativní myšlení a jak ho u sebe rozvíjet
  • Jak tvůrčí, kreativní myšlení obohatí můj život, firmu, společnost
  • Jaké osobnostní rysy souvisejí s kreativitou
  • Jak mít neustále otevřenou mysl pro nové podněty
  • Praktické cesty a cvičení pro rozvoj vlastního potenciálu a tvořivosti
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

Lektor

Zuzana Zborayová

Zuzana Zborayová Lektorka, koučka a terapeutka. Vzdělávání dospělých se věnuje od roku 2014. Za svoji praxi školila začínající podnikatele, mezinárodní korporace, neziskové organizace i na univerzitách. Na lince krizové intervence a psychologické pomoci působila jako projektová manažerka i jako konzultantka. Hlavními tématy její práce jsou zvládání náročných situací, komunikace, práce s emocemi, vztahy na pracovišti, práce s jednotlivcem i se skupinou a jiné softskills. Svůj přístup zakládá na pozitivní a individuální psychologii, čemu odpovídá i její přístup ke klientům.

UNILEVER ČR, spol. s r.o., Matěj M.
"vše v pořádku"
Moldex/Metric v.o.s., Kateřina V.
Kreativita a inovativní přístup k práci  ( SSWS18)
"Školení bylo velmi zajímavé. Teorie byla velmi dobře prokládaná praktickými příklady a cvičeními, které mi pomohly si mnohé uvědomit. Potvrzení, že pro nové nápady, je třeba také prokrastinovat, mít čas zklidnění, je pro mě hodně důležité."
TIERRA VERDE s.r.o., Monika K.
Kreativita a inovativní přístup k práci  ( SSWS18)
"Kurz bol veľmi príjemný a už som ho odporúčala v našej firme ďalej. Len záznam ma horšiu kvalitu zvuku, neviem, čím bola spôsobená. Možno do budúcna. Lektorka má veľmi svieži štýl, ktorý ma zaujal. Ďakujem za možnosť ochutnať z jej portfólia kurzov."