Strategické CSR & udržitelnost: Inovativní cesty ke společenské odpovědnosti a konkurenceschopnosti (MARK15B)

Marketing, Marketingová komunikace a PR

Kurz je určen pro manažery a vlastníky firem, kteří plánují povýšit své dobročinné a odpovědné aktivity na vyšší úroveň a vytvořit tak ucelenou udržitelnou strategii své firmy. V kurzu se dozví, jak jsou jejich nynější aktivity chápány v rámci udržitelnosti, v čem spočívají ucelené strategie a jak jich mohou dosáhnout na základě svých nynějších aktivit a předností. Tento kurz poskytne manažerům a majitelům firem hlubší pochopení o tom, jak mohou využít CSR a udržitelnost jako klíčové nástroje pro rozvoj a zlepšení image svého podnikání, přičemž se zvláštním důrazem na nejnovější trendy v oblasti transparentnosti, technologie a globální spolupráce.

TENTO TRÉNINK VÁM POMŮŽE:

• Získat hlubší pochopení konceptu udržitelnosti a CSR a jejich vývoje, včetně nejnovějších trendů jako je důraz na transparentnost a odpovědnost v podnikání
  • Naučit se, jak efektivně integrovat dobročinné a odpovědné aktivity do celkové strategie udržitelnosti firmy
  • Rozvinout schopnosti v implementaci udržitelnostních iniciativ krok za krokem, od vytvoření týmu udržitelnosti až po měření a reporting výsledků

KDO BY SE MĚL TRÉNINKU ZÚČASTNIT?

• Manažeři a majitelé firem, kteří chtějí rozšířit své dobročinné a odpovědné aktivity a vytvořit ucelenou udržitelnou strategii své firmy
  • Profesionálové z oblasti CSR a udržitelnosti, kteří hledají pokročilé metody a strategie pro efektivní zapojení těchto principů do podnikové kultury
  • Vedoucí pracovníci, kteří hledají inovativní přístupy k integraci udržitelnosti do každodenního podnikání a chtějí zlepšit image a konkurenceschopnost své firmy

• Základy udržitelnosti a CSR