Jak propojit generace ke spolupráci (SSWS14)

Ostatní Soft skills, Webináře

Zkušenosti a stabilita vs. nerozvážnost a nezodpovědnost? Nebo kreativní a otevřená mysl vs. konzervativní přístup a strach ze změny? Jaké přesvědčení ovlivňují vaši atmosféru ve firmě? Spolupráci mezi generacemi někdy doprovází napětí, neochota, předsudky… Je však potřeba se dostat k společnému cíli. Jak tyhle rozpory překonat?

Získejte nadhled a odstup i pomocí historie a humoru. Objevte jiný uhel pohledu, pochopte jak a proč která generace funguje, jaké jsou jejich potřeby a hodnoty. Na základě toho se naučíte, jak vzájemně spolupracovat.

Byla ukončena, těšíme se na vás zase příště!

• Pohled na mezigenerační konflikty z pohledu historie, i s humorem
  • Srovnání generací skrze jejich hodnoty, přístupu k práci, potřeby, technologie
  • Rozbor jednotlivých generací
  • Jak fungujeme v různých etapách života ve vztahu k práci, sobě, ve vztazích, k technologiím, ke změnám
  • Pilíře komunikace, která vede ke spolupráci a respektu
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

Český úřad zeměměřický a katastrální, Kateřina Ž.
Jak propojit generace ke spolupráci ( SSWS14)
"Téma mne poslední dobou velmi zajímá a sleduji ho, ale výklad lektorky byl podán tak poutavě a zase z trochu jiného úhlu, což mne velmi zaujalo a příjemně překvapilo. Nic jsem nepostrádala, nic bych neměnila."
Purple Technology s.r.o., Veronika D.
Jak propojit generace ke spolupráci ( SSWS14)
"Děkuji za zajímavé školení! Moc se mi líbil výklad lektorky a její příjemné a přirozené vystupování. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a náplň školení se mi moc líbila.Ocenila bych možná větší interaktivitu, ale to je samozřejmě pochopitlené vzhledem k online formátu a počtu účastníků. Moc děkuji za příjemné školení :)"