Duševní hygiena v životě manažera aneb psychická pohoda i při náročné práci (SSWS17)

Ostatní Soft skills, Webináře

Manažeři často čelí vysokému stresu, tlaku a nárokům, které mohou negativně ovlivnit jejich duševní pohodu.

Zůstat psychicky zdravým v náročném manažerském prostředí může být výzvou, zároveň však existuje několik strategií, které vám mohou pomoci udržet si duševní zdraví a pohodu.

Na tomto praktickém webináři získáte ty správné tipy a doporučení, jak si pomoci v různých náročných situacích.

Webinář již proběhl, budeme se těšit zase příště!

• Zdroje vs. nároky
    1. Znám všechny možnosti a zdroje?
  • Skupiny lidí, které jsou nejvíce ohroženy vyhořením
  • 5 pilířů duševního zdraví
    1. Techniky pro vlastní praxi
  • Co a jakým způsobem mohu ve svém životě, i v práci ovlivnit a změnit
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

Lektor

Zuzana Zborayová

Zuzana Zborayová Lektorka, koučka a terapeutka. Vzdělávání dospělých se věnuje od roku 2014. Za svoji praxi školila začínající podnikatele, mezinárodní korporace, neziskové organizace i na univerzitách. Na lince krizové intervence a psychologické pomoci působila jako projektová manažerka i jako konzultantka. Hlavními tématy její práce jsou zvládání náročných situací, komunikace, práce s emocemi, vztahy na pracovišti, práce s jednotlivcem i se skupinou a jiné softskills. Svůj přístup zakládá na pozitivní a individuální psychologii, čemu odpovídá i její přístup ke klientům.

Biologické centrum AV ČR, v. v. i., Barbora H.
Duševní hygiena v životě manažera aneb psychická pohoda i při náročné práci ( SSWS17)
"Pomohlo mi to určit současný vztah a získala jsem návod, co s tím mohu dělat. Je to spíše takový vhled do problematiky a určitě je přínosné účastnit se placených kurzu, kde je více času a prostoru."
APS Outsourcing a.s., Miroslav E.
"Děkuji ;)"
Moldex/Metric v.o.s., Kateřina V.
"školitelka mi pomohla odkrýt konkrétní oblasti, na kterých bych měla pracovat, aby byly moje dny vyrovnanější a já byla méně unavená. Nejvíce mě zasáhlo téma posilování zdrojů v čerpání ze vztahu se mnou samou a s ostatními + otázka, jestli si sama stojím za to, abych byla zdravá, ne tak unavená a našla si hranici a kontrolovala stres + téma perfekcionismu. Přínosné byly konkrétní typy, jak pracovat při větší zátěži (např. častější kratké přestávky, nebýt perfekcionista, ...)"