Základy práva pro neprávníky (PRZP)

Právo a finance, Obchodní a podnikové právo

Kurz Vás seznámí se základy práva a pomůže Vám orientovat se v základních pojmech. Lektor kurzu v kontextech vysvětluje vývoj práva, jeho současný stav a podobu a jeho systematiku. Kurz je určen pro účastníky, kteří s právem přichází do styku během své pracovní činnosti, tj. manažeři, účetní, obchodníci, personalisté, realitní makléři apod.
Tento kurz lektorsky zajišťuje advokát Štěpán Lata.

• Základní právní pojmy
    1. Význam práva