Workshop - Vlastní lektorské vystoupení (LEWO7)

Ostatní Soft skills, Vzdělávání interních lektorů

Tento workshop zaměřený na (video) trénink lektorského vystoupení Vám poskytne bezpečný prostor pro nácvik vlastního vystoupení a zlepšení problémových částí vzdělávací akce. Obdržíte zde cennou zpětnou vazbu a konkrétní doporučení dalšího rozvoje lektorského působení. Workshop je určen začínajícím i zkušeným lektorům.

• Příprava a prezentace vlastního téma
  • Vlastní prezentace před skupinou
  • Vstup problematického posluchače