Upgrade Green Belt na Black Belt (BELT1)

Inovace produktů a procesů, Lean Six Sigma: štíhlá výroba

Postupte dále do světa Lean Six Sigma, prohlubte své znalosti a zvyšte produktivitu projektů. Naučte se řídit velké zlepšovací projekty napříč společností, snižovat zmetkovost, zlepšovat cash flow a vnést do všech procesů vyšší efektivitu.
Obvyklá úspora Black Belt projektu je cca 3 miliony Kč/rok.
Zúčastněte se kurzu Upgrade z Green na Black Belt, který je zastřešený a připomínkovaný Master Black Belty z firem Siemens Learning Campus, Invesys, LG Philips, Česká Spořitelna a dalších.
Pro koho je školení určené?
- Držitele certifikátu Green Belt
- Účastníky Green Belt tréninku, kteří dosud nebyli certifikováni
Co se na našem školení naučíte?
Aplikovat hluboké znalosti metod neustálého zlepšování procesů. Školení je rozšířením získaného know-how úrovně Green Belt. Držitelé certifikátu Black Belt dokážou odborně podpořit Green Belty v použití pokročilých metod a nástrojů Lean Six Sigma.

• Definujeme zlepšovací projekty s výrazným obchodním dopadem
  • Naučíme se hodnotit finanční efekt projektů
  • Změříme parametry související s problémem a efektivně posbíráme data (VOC, mapování a další)
  • Analyzujeme data, vyhledáme prvotní příčiny (pokročilé statistické metody, analýza kořenových příčin RCA a další) a ověříme je.
  • Naučíme se problémy řešit inovativně (Lean techniky, Design of experiment DOE a další)
  • Zavedeme udržitelné řešení (standardizace, regulační diagramy, KPI a další)
10 dní (9:00hod. - 17:00hod.)
Vzdělávací partner:
SC&C Partner