Statistika pro pokročilé (STATM2)

Inovace produktů a procesů, Statistika

Trénink Minitab je jedinečným spojením praktické výuky statistických metod a ukázky použití statistického softwaru v praxi. Maximalizujte svou schopnost zlepšování. Trénink Vám pomůže činit rozhodnutí, která budou opřena o jasná fakta. Jak? Naučí Vás správně číst a efektivně vyhodnocovat dostupná data.
Každý trénink vede profesionální statistik s mnohaletou zkušeností při implementaci statistických metod a Six Sigma v praxi. Trénink je složen z jednotlivých modulů, které si vybíráte podle své vlastní potřeby.
Trénink je určen: Technikům; Procesním inženýrům; Manažerům kvality; Produktovým manažerům; Každému, kdo potřebuje používat statistické metody při zlepšování procesů či řízení kvality.

• Advanced 1 (1 den) – Korelace a lineární regrese, vícerozměrná regrese, logistická regrese a Probit model
  • Advanced 2 (2 dny) – DOE: faktoriální experiment, optimalizace, Optimizer, 3 úrovně, směsové plány
  • Advanced 3 (1 den) – Test normality, stratifikace, test dobré shody, způsobilost pro nenormální data, neparametrické testy, transformace
  • Advanced 4 (1 den) – Životnost a spolehlivost
5 dní (9:00hod. - 17:00hod.)
Vzdělávací partner:
SC&C Partner