Neurčité pojmy v zákoně o provozu na pozemních komunikacích (POZKM)

Právo a finance, Obchodní a podnikové právo

Kurz je určen široké veřejnosti zajímající se o provoz na pozemních komunikacích a tápajících v některých pojmech, ale také majitelům firem či podnikatelům, kteří mají firemní vozový park a rádi by si ujasnili nejdůležitější pravidla a zabránili tak zbytečným pokutám. Tento kurz lektorsky zajišťuje advokátní kancelář JANISKOVA-LATA.

1. Pozemní komunikace a čím se řídí
  • Problematika parkování
    1. Kde mohu parkovat
    2. Parkovací značky