Kryptoaktiva a právo (PRKAP)

Právo a finance, Právo v oblasti IT

Na tomto kurzu získáte vhled do relevantních právních souvislostí kryptoaktiv a obecně DLT technologií (včetně blockchains). Dozvíte se, které právní předpisy ovlivňují virtuální měny, krytopměny a kryptoaktiva. Získáte vhled na problematiku z pohledu AML a finančního práva.

Z důvodu dlouhodobě nízké poptávky po tomto školení nejsou v současné době vypisovány termíny pro veřejnost. Je však možné zrealizovat školení jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• Kryptoaktiva
    1. Úvod do problematiky
    2. Relevantní předpisy unijního a českého práva
  • Opatření proti legalizaci výnosů z trestné činnosti