Agilní profesionál II. (AGL8)

Management, Agilní řízení

Kurz je určen pro pokročilé členy týmu, product ownery, Scrum mastery, agilní kouče a management, kteří mají Scrum ve firmě zaveden, ale přáli by si posunout se na další úroveň. Dozvíte se zde, že Scrum není jen o procesu, ale o výkonném týmu, který pociťuje ownership celého produktu a je v neustálém dialogu se zákazníkem.

• Uvědomění, kde se aktuálně nacházíte a kam se lze dostat
  • Jak na transformaci celé firmy
  • Posun týmu na další úroveň výkonnosti
  • Prohloubení spolupráce a engagementu