Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím… Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život. (Konfucius)

Proč právě my

1. STABILITA A ZKUŠENOSTI SPOLEČNOSTI NA TRHU VZDĚLÁVÁNÍ

Společnost ICT Pro je na trhu od roku 1992. Organizaci a realizaci všech vzdělávacích aktivit a dalších námi nabízených služeb zajišťují profesionálové s mnohaletou praxí a zkušenostmi v těchto oborech. Náš tým během své existence zajistil a vyškolil stovky kurzů pro více než 10 000 posluchačů z mnoha desítek firem.

2. KOMPLEXNÍ NABÍDKA SLUŽEB

Nosným oborem ICT Pro je konzultační a školicí činnost. Původní zaměření na ICT kurzy pro uživatele, programátory, grafiky, správce sítí a systémů a to až po top experty (celkově se jedná asi o 500 druhů školení, podrobnosti www.skoleni-it.cz) je nyní doplňováno o školení, kurzy a workshopy z oblastí rozvoje měkkých dovedností i oblastí rozvoje profesních a jiných odborných znalostí.
ICT Pro také nabízí podporu v IT, nastavení procesů, řízení, projektů, outsourcing, koučink, mediaci či facilitaci.

3. KVALITNÍ LEKTORSKÝ TÝM – CERTIFIKACE A KREDITY

Pro zajištění našich služeb využíváme kvalitních profesionálů s bohatými zkušenostmi z každodenní praxe jak v marketingu, prodeji, krizové komunikaci a vyjednávání, tak v právu či procesním řízení nebo controllingu. Tito naši špičkoví odborníci jsou navíc držiteli řady certifikací a svými zkušenostmi, hloubkou svojí erudice i šíří svého odborného záběru tak garantují nejen kvalitu a intenzitu poskytovaných služeb a školení, ale i patřičný nadhled, kreativní a efektivní varianty řešení problémů v širokých souvislostech.

4. FLEXIBILITA, PÉČE O ZÁKAZNÍKY, ZÁRUKA ZÍSKANÝCH ZNALOSTÍ

Termíny kurzů jsou vzájemně dohodnuty dle vašich potřeb a našich možností.
Jsme připraveni i v běžných kurzech komunikovat o výběru témat, přizpůsobovat tempo výuky vstupním znalostem vašich pracovníků a pořádat pro Vás high-end workshopy na vybraná témata za výhodné ceny. V případě potřeby nebo zájmu našich klientů jsme připraveni naše kurzy realizovat v anglickém jazyce.
Každému účastníkovi kurzu je k dispozici občerstvení po celou dobu školení. U standardních kurzů navíc včetně obědu v nedaleké restauraci a to vše v ceně kurzu. Příjemná atmosféra a pohodlí jsou samozřejmostí na všech našich školeních. Na požádání zabezpečíme účastníkům kurzů i rezervaci ubytování. Na školeních často naši klienti získávají navíc zajímavé kontakty na odborníky, se kterými následně spolupracují i nad rámec vlastních školení.
Záruka získaných znalostí umožňuje všem účastníkům našich kurzů bezplatně si zopakovat již absolvovaný kurz.

5. DOPRAVNÍ DOSAŽITELNOST, MODERNÍ PROSTORY

Prostory školicího centra ICT Pro s.r.o. jsou umístěny v nové budově firmy COMGUARD Brně Žabovřeskách s vynikající dostupností jak z hlediska individuální automobilové dopravy, tak i MHD. V bezprostřední blízkosti budovy je rovněž možné bez problémů zaparkovat.
ICT Pro disponuje moderní počítačovou a projekční technikou, stejně jako kvalitním zázemím pro účastníky přednášek či školení. K dispozici je Vám několik moderně vybavených klimatizovaných učeben pro nejméně 12-16 studentů s kvalitním vybavením.
Součástí našeho vybavení je i mobilní učebna, se kterou jsme schopni zajistit kompletní počítačovou výuku i „v terénu“. Terénem se v tomto případě myslí např. výukové či zasedací prostory klienta, příp. pronajaté přednáškové síně či jiná relaxační zařízení.
Všechny počítače v učebnách jsou připojeny do sítě Internet. Rovněž je možné připojit vlastní notebook k Internetu pomocí bezdrátové sítě ICT Pro v kterékoliv z našich učeben.
Pro maximální pohodlí našich posluchačů jsou učebny klimatizovány.