Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím… Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život. (Konfucius)

Partneři

AGEEMY - vývoj informačních systémů www.ageemy.cz
Vývoj .NET programů na zakázku, tvorba ASP.NET webů. Internetové desktop aplikace s vysokým uživatelským komfortem pro provoz vzdálených poboček. AGEEMY Utilization pro projektové řízení zakázek a rozpočtů, rozpoznání ziskových a ztrátových projektů.

devsoft s.r.o. - vývoj SW a webových aplikací www.devsoft.cz
devsoft se dlouhodobě zabývá vývojem SW řešení na míru a realizací internetových multimediálních aplikací. Specializací firmy je také vývoj podnikových informačních systémů, b2b a b2c řešení.

Ecoprint - renovace tonerů a inkoustových kazetwww.ecoprint.cz
Renovace tonerů, tonery, cartridge a tiskárny vám ECOPRINT dodává již 15 let. Od roku 2004 jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001. Jsme přímí výrobci renovací, dovážíme kompatibilní tonery a náplně do tiskáren.

GAD STUDIO s.r.o.www.gad.cz
RPoskytování služeb v oblastech vizuální komunikace, reklamní tvorby, tisku, internetových prezentací a multimédií.

UNIMA-KS – řídící systémy www.unima-ks.cz
Vyvíjíme a vyrábíme řídící systémy kogeneračních jednotek, řídící systémy a řídící jednotky motorů s funkcí regulace otáček motoru, regulace buzení generátoru, regulace směsi a teploty či elektroniké zapalování až 3-24 válcové motory. Dále měřící přístroje a měřící techniku jako např. síťová ochrana NSU, či 3-fázový generátor pro simulaci sítě.