Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím… Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život. (Konfucius)

Naše participace na veletrhu Personal & Benefit

Zaujala nás hlavní myšlenka veletrhu personalistiky a zaměstnaneckých výhod Personal & Benefit, který se konal v Brně, ve Wannieck Gallery 24. září 2013, a to: „cílená nabídka možností vzdělávání a rozvoje ze strany vystavovatelů vzhledem k specifickým potřebám personalistů při osobním setkání“.
Naše účast na tomto veletrhu splnila záměr v získání kontaktů a usnadnění prvotní komunikace mezi klíčovými organizátory vzdělávacích akcí, a to jak z naší pozice dodavatele, tak i ze strany HR oddělení u potenciálních klientů. Personal & Benefit nám také přinesla mnohé podněty a nápady na inovace či rozšíření našich služeb v oblasti vzdělávání.
Navázali jsme rovněž spolupráci s kvalitními obchodními partnery, které přispějí k našemu cíli – zajistit Vám jako našim zákazníkům komplexní nabídku efektivního vzdělávání. Těšíme se na setkání s Vámi.

Zveřejněno (03.03.2014)

ICT Pro na Festivalu dalšího vzdělávání

Patříme mezi významné české společnosti, působící v oblasti vzdělávání, a tato problematika nás zajímá v širším měřítku. Není nám tedy lhostejné, že zaostáváme za vyspělými evropskými státy v oblasti dalšího vzdělávání o více než 10%. Nejen, že reagujeme na konkrétní požadavky trhu vzdělávání inovací našich kurzů, školení a tvorbou nových vzdělávacích programů v oblasti ICT a Soft skills, ale také se účastníme akcí, které k rozvoji vzdělávání přispívají. Jednou z našich podpůrných aktivit byla právě účast na Festivalu dalšího vzdělávání Jihomoravského kraje a to 9. 9. 2013 v Brně na Moravském náměstí.
Tím, že celá akce probíhala v příjemné a neformální atmosféře, jsme přiblížili možnosti dalšího vzdělávání u nás i široké veřejnosti. Je velmi zásadní upozornit na skutečnost, že prohlubování znalostí a vědomostí či získávání nových informací nám nejen pomáhá zvyšovat kvalifikaci a nacházet nové pracovní příležitosti, ale také velmi ovlivňuje kvalitu našeho života.
Děkujeme tímto organizátorům, za vytvoření podmínek pro představení nových eventualit pro další vzdělávání a Vám všem, kteří jste se přišli podívat. Doufáme, že takovýchto přínosných akcí bude přibývat

Zveřejněno (18.11.2013)

ICT Pro se stává Pearson VUE® Authorized Test Centrem

Od srpna 2013 se ICT Pro stává držitelem statutu Pearson VUE® Authorized Test Center (PVTC). Pearson VUE je společnost zajišťující testování znalostí prostřednictvím elektronických testů znalostí. Služeb Pearson VUE využívají společnosti jako např. Cisco, VMware, Oracle, LPI, CompTIA, Avaya a mnoho dalších. Více informací naleznete v sekci Certifikace -> Pearson VUE

Zveřejněno (20.08.2013)

Podpora Linuxu a stránky Linux Professional Institute (LPI) v českém jazyce

Jedním z našich cílů je dosáhnout u našich kurzů a školení mezinárodně uznávané úrovně. V oblasti Linuxu a Open Source technologií jsme se tedy stali sponzory (http://www.lpice.eu/lpi-partner/lpi-sponsoring-partner.html) a rovněž autorizovanými partnery (http://www.lpi-training.eu/no_cache/en/menu-top/lpi-atp-partnerlist/partner-details.html?tx_lpiatp_pi1%5BshowUid%5D=177) světově uznávané organizace Linux Professional Institute (LPI).
LPI je přední světová organizace v udělování certifikací pro odborníky v oblasti Linuxu, která poskytuje komplexní, distribučně nezávislé a vysoce kvalitní certifikace. Ty poté představují cennou průpravu zvyšující atraktivitu pro zaměstnavatele v dnešním konkurenčně tržním prostředí. LPI pravidelně pořádá také zkoušky v papírové podobě, v České republice s výhledem od letošního roku.
Naší zásluhou došlo také ke spuštění stránek LPI v českém jazyce, což pomůže zpřístupnění informací a přispěje k profesnímu rozvoji českých IT odborníků v oblasti Linux a Open Source (http://www.lpice.eu/cz/domu/tiskove-zprávy/forum-linux-professional-institutu-spousti-stranky-lpi-v-ceskem-jazyce.html).
Věříme, že naše úsilí zvyšovat kvalitu školení a možnosti své získané znalosti zhodnotit v různých stupních certifikací, povede k Vaší spokojenosti.

Zveřejněno (28.02.2013)

Nový vzdělávací portál spuštěn

Pro naše zákazníky jsme připravili nový portál školení skoleni-ict.cz, na kterém naleznete ucelenou a nově vytvořenou nabídku školení. Tato nabídka je nadále průběžně vyvíjena a doplňována.

Zveřejněno (26.10.2012)

Jsme Vám blíže

Pro zkvalitnění našich služeb a lepší dosažitelnosti jsme od března 2013 přestěhováni do zcela nových prostor na ulici Sochorova 38 v budově firmy COMGUARD v Brně Žabovřeskách. Tato lokalita nabízí vynikající dostupnost jak z hlediska individuální automobilové dopravy, tak i MHD. Našim klientům je zde k dispozici kvalitní a pohodlné zázemí v podobě atraktivních výukových prostor včetně nejmodernější počítačové a prezentační techniky, příjmeného prostředí a vstřícného týmu pracovníků našeho školicího centra. Těšíme se na Vás!

Zveřejněno (04.03.2013)