Školení Lean Six Sigma: štíhlá výroba

Inovace produktů a procesůVyberte si z naší ohromné nabídky výukových kurzů. Pro Vaši lepší orientaci jsou rozděleny do základních kategorií

Lean Six Sigma: štíhlá výroba

LEAN1
Lean, lidská část Six Sigma
LEAN2
Lean Six Sigma - Black Belt
LEAN3
Lean Six Sigma - Green Belt: zvyšování kvality, výkonnosti a zákaznické spokojenosti
LEAN4
Úvod do Lean Design pro management
LEAN5
BELT1
Upgrade Green Belt na Black Belt
BELT2
Design for Six Sigma - Green Belt
DMAIC
DMAIC vs. DMADV - metody řízení projektů Six Sigma (kaskádový workshop)

Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Jan K.
Lean, lidská část Six Sigma ( LEAN1)
"Výborný celkový dojem, líbily se mi ukázky fotek a videí"
HAVEL & PARTNERS s.r.o., Jitka D.
Lean Six Sigma v administrativě a službách - jak přenést výrobní preciznost do služeb ( LEAN5)
"Ze školení byla super hra, hlavně možnost si vyzkoušet totální optimalizaci procesu. Školení je skutečně zábavnou formou."
HAVEL & PARTNERS s.r.o., Lenka R.
"Velkým přínosem byla hra - na té se skvěle ukázala spolupráce. Školení super názorné, zajímavé. "
HAVEL & PARTNERS s.r.o., Klára K.
"Nejvíce mě zaujalo praktické cvičení, kde bylo názorně vidět zlepšení, kterého jsme dosáhli. Školení super připravené, líbilo se mi a obecně na něm zazněly zajímavé informace. "
CROMTRYCK s.r.o., Jiří G.
Lean, lidská část Six Sigma ( LEAN1)
"Výborný, profesionální."