NexGen HR: Propojení CSR a Talentů Generace XYZ (MARK15A)

Marketing, Marketingová komunikace a PR

Seminář zaměřený na pracovníky v oblasti HR, personalisty a manažery, kteří se potýkají s mladou generací XYZ. Účelem je pochopení specifik této generace a kontrast s běžnými postupy zaměstnavatelů na trhu práce. Účastníci se naučí efektivně komunikovat s mladými zaměstnanci, pochopí jejich hodnoty a očekávání, a budou schopni řešit případné výzvy v interakci. Kurz se zaměřuje na propojení filozofie mladé generace s udržitelným podnikáním, přičemž zdůrazňuje vztah mezi politikou CSR a správou lidských zdrojů ve vztahu k mladým lidem z generace XYZ. Cílem semináře je poskytnout účastníkům hlubší vhled do potřeb a hodnot mladých generací a ukázat, jak využít CSR a udržitelné praktiky k přilákání a udržení talentů. Vzhledem k rostoucí důležitosti ESG strategií pro mladé generace a narůstajícímu důrazu na transparentnost a inovace v CSR, je tento přístup klíčový pro moderní organizace.

TENTO TRÉNINK VÁM POMŮŽE:

• Získat porozumění zvláštnostem a hodnotám mladé generace XYZ a jejich očekáváním od zaměstnavatelů v současném trhu práce
  • Naučit se, jak efektivně komunikovat a motivovat mladé talenty, s využitím CSR a udržitelných praktik
  • Porozumět tomu, jak CSR a udržitelné strategie mohou zvýšit atraktivitu firmy pro mladé generace, a jak integrovat tyto přístupy do firemní kultury

KDO BY SE MĚL TRÉNINKU ZÚČASTNIT?

• Personalisté, manažeři a majitelé firem, kteří se chtějí lépe zaměřit na nábor a vedení mladé generace XYZ
  • HR profesionálové, kteří hledají moderní přístupy k náboru a udržení talentovaných mladých lidí
  • Vedoucí pracovníci a manažeři zainteresovaní na integraci CSR a udržitelnosti do své podnikové strategie a kultury

• Specifika doby a mileniálové