Soudní, exekuční a insolvenční vymáhání dluhů (PRSVD)

Právo a finance, Finance

Na tomto kurzu Vás seznámíme s možnostmi vymáhání pohledávek. Dozvíte se, jak zvolit nejefektivnější způsob vymáhání pohledávky a dosáhnout tak nejvyššího procenta uspokojení i s ohledem na dobu vymáhání.

• Pohledávka
    1. Úvod do problematiky
    2. Právní úprava v ČR
    3. Možnosti uplatnění pohledávky
    4. Způsoby vymáhání pohledávky
  • Výkon rozhodnutí dle o.s.ř.
    2. Jednotlivé způsoby výkonu rozhodnutí
  • Exekuční řízení