Smlouva o dílo s hmotným i nehmotným výsledkem (PRSOD)

Právo a finance, Právo v oblasti IT

Na tomto kurzu Vás seznámíme s obecnou zákonnou úpravou a nejčastějšími způsoby řešení rizik specifických pro obor ICT. Kurz je určen vývojářům mobilních aplikací, webových stránek, síťových struktur a na druhou stranu i zástupcům firem, které outsourcují vývoj mobilních aplikací, webů, sítí apod.

• Obecně k závazkovým vztahů
    1. Právního vztahy
    2. Základní pojmy závazkového práva
    3. Vznik, změna a zánik závazků