Právní minimum pro manažery (PRMN)

Právo a finance, Pracovní právo

Kurz Vás seznámí se základy obchodního, občanského a pracovního práva. Cílem kurzu je pomoci Vám pochopit principy sjednávání smluv, vymezit kompetence k uzavírání smluv, práva a povinnosti plynoucí z pracovně právních vztahů. Zároveň se na kurzu naučíte správně vyjednávat o podmínkách smluv a lépe pochopit závazky ze smluv plynoucí. Kurz je určen především manažerům.

• Občanské a obchodní právo
    1. Účastníci občansko-právních vztahů
    2. Právní jednání
    3. Smlouva a její struktura smlouvy
    4. Typizace smluv
    5. Promlčení
    6. Vlastnictví včetně nemovitostí
    7. Dědictví u podnikatelů
    8. Závazky a jejich zajištění
    9. Vymáhání pohledávek
    10. Obchodní rejstřík
    11. Nekalá soutěž, hospodářská soutěž
  • Zákoník práce
    1. Pracovní poměr
    2. Pracovní smlouva
    3. Dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr
  • Diskuze
  • Shrnutí, závěr

Orifarm Supply s.r.o., Vladimír V.
Právní minimum pro manažery ( PRMN)
"Všechno bylo 100%, živý výklad, interaktivní, schopnost reakce na praktické dotazy. "
Univerzita Karlova, Barbora J.
Právní minimum pro manažery ( PRMN)
"Chci moc poděkovat za pondělní seminář, hlavně za výběr pana lektora.Příjemný den se zajímavým tématem. Pan lektor nás svým výkladem nenechal ani na chvíli odpočinout -to myslím jen v tom pozitivním slova smyslu."
RFE/RL, Inc., odštěpný závod, Kateřina Č.
Právní minimum pro manažery ( PRMN)
"Velmi dobrý celkový dojem, vysoká profesionalita přednášejícího."
Institut environmentálních služeb, a.s., Michaela M.
Právní minimum pro manažery ( PRMN)
"Hodnotím jako přínosně strávený čas. Nejvíce mě zaujaly změny v pracovním právu, především výjimky z výjimek."
Ministerstvo zemědělství, Kateřina Z.
"jsem spokojená"