Obchodní právo pro obchodníky (PROZN)

Právo a finance, Obchodní a podnikové právo

Kurz Vás seznámí s aktuální situací právního řádu. Cílem kurzu je naučit účastníky porozumět povinnostem plynoucím ze závazkových vztahů, pomoci jim lépe pochopit jednotlivé části smlouvy a seznámit je s možnostmi řešení pohledávek jak z pozice dlužníka, tak věřitele. Kurz je určen manažerům, podnikatelům, obchodníkům, živnostníkům, obchodním zástupcům, nákupčím, vedoucím pracovníkům, prodejcům a reklamačním pracovníkům.
Tento kurz lektorsky zajišťuje advokát Štěpán Lata.

• Historické základy a změny v právním řádu po 1. 1. 2014
    1. Seznámení s novými předpisy
    2. Systematika, názvosloví
    3. Základní zásady