Leadership ve výrobní firmě (MNGM21)

Management, Manažerské dovednosti

Cílem praktického workshopu je poznat osobnostní vlastnosti pro leadership, používat jednotlivé styly vedení lidí ve výrobní praxi, zacházet s konflikty v provozu a umět pracovat s týmem.
Dozvíte se, jak pracovat na rozvoji sebevědomí na pozici leaderů výrobního týmu, jak řešit konflikty v pracovním týmu a podporovat spolupráci.

Trénink je určen manažerům, vedoucím pracovníkům provozů, kteří se chtějí zdokonalit v leadershipu ve výrobní praxi.

Metodika kurzu:

praktická individuální a skupinová cvičení, modelové situace, rozbor a řešení vlastních situací, zpětná vazba, diskuze, akční plán pro zlepšování

• Osobnost v leadershipu
    1. Budování sebevědomí, sebejistoty
    2. Vztahový management
    3. Zvládání emočně vypjatých situací
    4. Osobní akční plán
  • Styly leadershipu a vedení týmu
    1. Podstata a principy leadershipu
    2. Styly leadershipu
    3. Tvorba a budování týmu
    4. Týmová spolupráce
  • Pracovní komunikace
    1. Cílená komunikace
    2. Nástroje komunikace
    3. Podávání zpětné vazby
    4. Komunikace s týmem
  • Konflikty na pracovišti
    1. Zdroje konfliktů
    2. Chování v konfliktu
    3. Techniky řešení konfliktů
    4. Stav po konfliktu
  • Time management a pracovní návyky
    1. Stanovení pracovních priorit
    2. Organizace pracovních aktivit a úkolů
    3. Prokrastinace
    4. Techniky a nástroje pro efektivní řízení času

Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s., Tomáš T.
Leadership ve výrobní firmě  ( MNGM21)
"Nikdy jsem nic takového neabsolvoval. Bylo to velmi poučné a zároveň zábavné.byl jsem nadšen."
Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s., David S.
Leadership ve výrobní firmě  ( MNGM21)
"Naprosto bez pripominek Dostal jsem navod na reseni situaci aplikovatelny i pro bezny zivot Dekuji lektorce"